Програма BookKeeper для бухгалтерського та податкового обліку автошколи

Новини української бухгалтерії
Відповісти
Admin
Співробітник BookKeeper
Повідомлень: 39
З нами з: 27 травня 2019, 10:44

Програма BookKeeper для бухгалтерського та податкового обліку автошколи

Повідомлення Admin » 27 травня 2020, 12:52

Управління бухгалтерською програмою для автошколи може бути таким же легким, як і водіння авто досвідченим водієм. Так як досвід водія допомогає у керуванні авто, якісна бухгалтерська програма одним своїм інтерфейсом направляє користувача на правильні дії.

Більшість автошкол ведуть однотипні господарські операції: прийом оплат від слухачів курсів, облік надходження та вибуття ТМЦ, амортизація ОЗ, розрахунок зарплати, придбання товарів та послуг, розрахунки з підзвітними особами тощо. Тому для них вся складність та багатоярусність бухгалтерської програми — не тільки зайва, але й пов’язана із надлишковими витратами, історія.

Але не кожна дешева бухгалтерська альтернатива має інструменти для того, щоб вирішити більш складні задачі: облік оренди майна у арендодавця-фізособи, ремонт, або консервація ОЗ, облік зарплати внутрішніх сумісників...

Ці та інші задачі вирішує бухгалтерська програма БукКіпер, в якій вже понад року ведуть облік автошколи різних організаційно правових форм: ТОВ, ПП та ФОП — як спрощенці, так і на загальній системі оподаткування.

Досвід наших користувачів свідчить: щоб впевнено «керувати» БукКіпер, достатньо витратити 2-3 дні на ознайомлення з інтерфейсом програми. Також ви завжди зможете звернутись до безкоштовної служби підтримки користувачів та отримати кваліфіковану консультацію.

Окрім бухгалтерського та податкового функціоналу, сервіс БукКіпер має інструменти CRM, які дозволяють зберігати в базі інформацію про студентів груп: адресу, телефон та інші дані фізичної особи.

Щоб дізнатись більше інформації про БукКіпер та в ньому зареєструватись — переходьте на сайт https://bookkeeper.kiev.ua/programa-boo ... vtoshkoli/

Відповісти