Зміни в інтерфейсі БукКіпер

Тут вся інформація про новий функціонал сервісу
Відповісти
Admin
Співробітник BookKeeper
Повідомлень: 39
З нами з: 27 травня 2019, 10:44

Зміни в інтерфейсі БукКіпер

Повідомлення Admin » 27 травня 2019, 10:44

Увага! В інтерфейсі БукКіпер очікуються зміни. А саме:
  • Підрозділ «Операції (застарілі)» розділу «Бухгалтерія» буде відключено. Для створення банківських, касових та підзвітних документів використовуватиметься підрозділ «Банк і Каса».
  • Підрозділ «Заробітна плата (стара)» розділу «Персонал» буде відключено. Для створення розрахунків з фізичними особами по зарплаті та винагороді за договорами ЦПХ використовуватиметься підрозділ «Заробітна плата», а також новий розділ БукКіпер «Зарплата».
  • Підрозділ «Операції» розділу «Необоротні активи» буде відключено. Для створення документів з основними засобами та нематеріальними активами використовуватиметься підрозділ «Операції (beta)».
До 06.06.2019 інтерфейс БукКіпер буде вміщувати і старі і нові пункти меню.

Що потрібно знати про нові підрозділи:

«Банк і Каса» (розділ Бухгалтерія)
Структура підрозділу містить такі групи операцій: Платежі, Платежі в валюті, Каса, Підзвіт, в яких можливе створення відповідних документів.
Банківські документи розподіляються на типи: «Платіж контрагенту», «Платіж до бюджету», «Переказ між своїми рахунками», «Зареєструвати вхідний платіж». Відповідно до обраного типу, в робочій формі платіжного доручення обирається зміст господарської операції.
В касових ордерах — Видаткових і Прибуткових — вибір господарської операції відбувається всередині документу.

«Заробітна плата» (розділ Персонал)
Структура нового підрозділу майже не відрізняється від старої. Зміни стосуються інтерфейсу і додаткового функціоналу. Зокрема, у проведеній Відомості розрахунку зарплати всі нарахування і податки можна побачити в правій частині робочого вікна документа.
До документів ми прив’язали інструмент створення коментарів, які в режимі реального часу можуть побачити всі члени команди. Користуйтесь в ситуаціях, коли проведення господарських операцій залежить від рішення колег та керівництва.

«Операції» (розділ Необоротні активи)
Складання операцій відбувається за допомогою кнопки «+ Створити документ». Відповідно до обраної закладки списку документів («Придбання», «Вибуття», «Експлуатація», «Амортизація», «Зміна вартості», «Всі») наводиться відповідний перелік для створення операцій.
Зміни спрямовані на більш інтуїтивне сприйняття бухгалтерської програми, швидкість пошуку потрібного документу, легкість в розумінні та заповненні документу, оперативне прийняття управлінських рішень.

Ще ніколи бухгалтерська програма не була такою зручною!
До 06.06.2019 ви можете оцінити функціонал нових підрозділів, висловити побажання та коментарі. Цінні поради користувачів ми обов’язково візьмемо в роботу.

Відповісти